Kam s tetováním?

Plánuješ si k narozeninám nadělit ,,kérku“ nebo chceš oslnit svou tajnou lásku jejím jménem na svém těle a řešíš už jen kam s ním? Míst je samozřejmě spoustu, jsou i tací, kteří chodí potetovaní skoro komplet (no, možná měli jen větší zástup tajných lásek :-)

No zpět k naší hlavní otázce. Podíváme se na to, jaká místa jsou v tetovací branži nejoblíbenějším prostorem pro malůvky přímo do kůže. K prověřené klasice patří rameno. Tetování není vidět pořád, takže s ním můžeš překvapit, ale když se chceš předvést, nemusíš čekat do léta na plavky, nebo až se půjdete koupat bez nich.

Výhodou ramena je i relativně větší pohoda při tetování, pokud totiž zvolíš hůře přístupné partie, sám tetovací postup může být pěkně krkolomný a někdy i zbytečně více bolestivý než na méně citlivých místech, jako jsou právě taková ramena nebo záda.

Záda patří k dalším nejoblíbenějším místům. Tetování je totiž na zádech skryto před zraky ještě o něco více, takže tě rodiče nevydědí, a mimo rodný dům, když půjdeš do půli těla, nebudou to už jen svaly, co dámské osazenstvo zaujme.

Oblíbeným místem je ale také třeba krk zezadu, hruď, nejčastěji v okolí bradavek či kotník. Při tetování v těchto místech je ideální dobře zvolit i tvar tetování, který může pracovat, právě s danou polohou na těle.

Ale jsou i tací, co si nechají jméno své lásky vytetovat třeba na zadek. Otázka sice je, zda dotyčná pochopí, co tím chtěl básník říct, ale naopak při rozchodu dobře zvolená poloha minimalizuje nutnost odstraňování tetování. :-)

zap

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>