Když hazard, tak v Americe

Chceš zažít pořádné dobrodružství? Lákají tě hazardní hry? Našetři prachy a udělej si výlet, na jaký nezapomeneš. Když přibereš i kámoše, je dost pravděpodobné, že zažiješ stejně neuvěřitelné věci jako týpci ve filmu Pařba v Las Vegas.

Letenky do Ameriky se dneska dají sehnat za pár kaček. Vyber si jednu z nízkonákladovek a vydej se na cestu. Nízko nákladové lety ti sice neposkytnou takový luxus jako čeesáčka v první třídě. Ale můžeš tam letět s představou, že až poletíš zpátky, budeš si díky výhře moct dopřát soukromý tryskáč. Kdyby ti výhra ale náhodou neklapla, raději si bookni i zpáteční letenku.

Levné letenky online do Ameriky nemusíš nutně najít na českých webech. Opraš znalosti cizích jazyků ze školy a mrkni se, co nabízejí u našich sousedů. Tak jako tak budeš muset, možná i víckrát, přestupovat, tak je vlastně jedno, odkud odletíš.

Co s v Americe zahrát? No přece americkou ruletu. Jednak je ruleta považována za královnu hazardních her, a navíc se u nás setkáš hlavně s ruletou francouzskou, která je trochu jiná.

Ruleta se skládá ze dvou kol. Větší kolo je nepohyblivé, menší kolo roztáčí krupiér. Menší kolo má u francouzské rulety 37 čísel, z toho 36 čísel je červených nebo černých (rovnoměrně 18 červených a 18 černých čísel), nula je zelená, přičemž čísla nejdou pořadově za sebou. U americké rulety má kolo 38 čísel, je zde navíc tzv. dvojitá či zdvojená nula (00). Ta přináší kasinu vyšší procento zisku. Hrací tabule je obvykle jedna a kolo je umístěno vždy na straně, kde jsou nuly. Čísla a jejich barvy na hrací tabuli jsou ale stejná jako u francouzské rulety. Rozdíl je v malém kole americké rulety, kde jsou nula a dvojitá nula naproti sobě.

Princip je stejný u obou typů rulety. Sázky jsou u té americké naprosto stejné jako u francouzské rulety a i na hrací stůl se umísťují stejným způsobem. Díky dvojité (00) nule lze vytvořit určité kombinace sázek navíc, např. sázka na dvojici 00-3, nebo 00-2 apod. Americká ruleta je tedy zajímavější.

Protože tě čeká napínavá hra plná zvratů a velkých peněz, měl bys dávat pozor, aby to s tebou neseklo. Proto si raději před cestou pořiď sportovní hodinky Suunto, které ti budou během hry měřit tep a ty budeš vědět, jak na tom jsi.

Good Luck :-)

rdc

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>