Březnové filmové novinky

Je tu březen a s ním i spousta novinek v kinech. Připravili jsme pro tebe výběr několika z nich, ať víš, co si nemůžeš nechat ujít a taky s kým jít. Ne všechny filmy jsou totiž vhodné pro holky.

300: Vzestup říše. Pokud se ti líbil film 300: Bitva u Thermopyl, musíš určitě zajít na pokračování téhle epické ságy podle nového komiksového románu Franka Millera Xerxes. Bitva se tentokrát přesouvá na nové bojiště – na moře. V této bitvě čelí řecký generál Themistokles invazi perské armády, která byla vedena Xerxesem a Artemisií, pomstychtivou velitelkou perského loďstva.

Sedačky kinoPokud není tvoje holka fanynkou historie a nemá ráda válečné filmy, pak bys radši měl vzít do kina kámoše.

Need for Speed. Snad každý pařil alespoň jednou hru Need of Speed. Tentokrát se rychlá auta přesunula na plátno, kde se stal pouličním jezdcem Aaron Paul. Ten si v poklidu upravuje drahé auta, až do doby, kdy mu během automobilového závodu zavraždili nej kámoše a jeho za to obvinili… Po propuštění z vězení se Paul hodlá pomstít a aby ses dozvěděl, jak to dopadne, musíš do kina.

Na tenhle film holku ano, ale jen pokud má alespoň trochu ráda auta.

Trabantem až na konec světa. Tento film, respektive dokument je taky o autech, ale tentokrát to není o rychlosti, ale spíše o poznávání. O Danu Přibáňovi a jeho partě se toho už hodně napsalo, když přejeli Trabantem Afriku. Tentokrát se vydali napříč Jižní Amerikou až na konec světa. K vidění bude Amazonský prales, pětitisícové průsmyky And, pouště i oceán.

Takže na tenhle film, ne s kámošem, ale s holkou.  Snad každá holka má ráda cestopisy a navíc zde třeba načerpáte inspiraci na dovolenou. :)

Ani české filmy nezůstaly pozadu. Autorem filmu 10 pravidel jak sbalit holku je Karel Janák, který stojí za komediemi jako Snowboarďáci a Rafťáci. Jelikož se i v tomto případě jedná o komedii, je sranda a zábava zaručena.

Protože se jedná pro někoho o ožehavé téma, na film s holkou jo, ale raději jen v případě, že je to jen kámoška nebo, že spolu chodíte už nějakou dobu. Kdybys na něj zašel s holkou, o kterou se teprve pokoušíš, pak by mohla tvoje balící fígle prohlídnout. :)

Pokud chceš jít do kina na rande, pak zajdi na film The Awkward Moment, tedy jen v případě, že nejsi žárlivý. Hraje v něm totiž miláček holčičích srdcí Zac Efron a tak se holky budou asi rozplývat.  :) Film představuje tři nejlepší přátele, kteří se dostanou do bodu, jaký všichni dobře známe – jde o “ten” moment ve vztahu, kdy si lidé položí klíčovou otázku – Kam tohle směřuje?

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>