Kde si užít netradiční sex?

Rád by sis se svou holkou užil někde na netradičním místě, ale nějak nemáš nápad, kde všude by to šlo? Máme pro tebe pár tipů.

Doma je to nejpohodlnější, nejbezpečnější a asi by vás tam nikdo neměl nachytat, ale když u vás nebo u ní doma pořád někdo je, není k tomu moc příležitostí. Ale i tak byste možná v pokojíku nebo koupelně nějakou tu chvilku pro sebe ukořistit mohli, ne? Když se k tomu přidá pocit vzrušení z toho, že někdo může přijít, rozhodně to stojí za zkoušku.

Auto

Možná namítneš, že v autě už to přece dělali všichni. Vůbec ne, jen se zkus zeptat své holky, jestli s tím má zkušenost. Pokud ne jen do toho, dá se tam toho tolik vymyslet. Venku na kapotě, vevnitř vepředu, vzadu v nejrůznějších polohách. Jen pozor na nohy, pedály a případné troubení, ať vás u toho nikdo nenachytá. :-)

Chatka

Čas zahrádkaření a chataření už je, ale ještě není tak teplo na to, aby tam lidi byli pořád. Tak si půjčte klíče a udělejte si bezva večer u kamen, krbu nebo svíček. Jen by bylo dobré pozdravit se se sousedy, aby vás nepovažovali za zloděje a nepřerušili vás v tom nejlepším. Když nikdo v okolí nemá chatu, zeptej se kámoše, jestli ti třeba za basu piveček nepůjčí byt.

V parku

Venku na procházce. Jasně, asi těžko to půjde v parku za přítomnosti babiček a matek s kočárky. Ale v lesíku, nebo přece jen v parku po setmění, určitě rychlovku zvládnete. Jen pozor na skoro všude přítomné kamery.

Na rozhledně

Ne všechny rozhledny jsou tak navštěvované jako je Petřín. Když si uděláte výlet někam mimo civilizaci, určitě tam najdete nějakou tu zapomenutou rozhlednu. Kdo by odolal pokušení s výhledem. Výhodou je, že když uslyšíte někoho přicházet, než vyšlape nahoru, stihnete vše zamaskovat. Když není nikde rozhledna, tak můžete vyzkoušet alespoň myslivecký posed. Ale pozor na myslivce s brokovnicí.

No a až bude teplo a konečně bude čas koupání. Pak to rozhodně musíte vyzkoušet ve vodě. To pak ale zase pozor na potápěče. :-)

Na jakém neobvyklém místě jsi to dělal ty?

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>