Na co v létě do kina?

Léto, doba kdy většinu dní raději trávíme venku. Ale co když venku bude pršet? Co dělat pak? No přece jít do kina. Na velkém plátně si vychutnáme filmy líp než doma u telky.

A že bude na co zajít i toto léto je jasné z následujících tipů:

Transformers: Zánik. Michael Bay natočil další díl akční sci-fi Transformers. Díl se zlověstným podtitulem “Zánik” je sice přímým pokračováním úspěšném série, v mnoha ohledech ale bude úplně jiný než předchozí části. Do kina jdi buďto s kámošem, nebo s holkou, o které víš, že ji berou auta a je schopná k nim mít citový vztah. :-)

Všechny cesty vedou do hrobu. Moderní western. Jak může normální člověk přežít na místě, kde Zubatá číhá doslova na každém kroku? Akční ztřeštěná komedie, která pobaví jak tebe, tak tvoji holku.

Na hraně zítřka je ten správný film pro fandy akčních sci-fi. Příběh filmu se odehrává v blízké budoucnosti. Mimikové, hmyzu podobní mimozemšťané, vytrvale útočí na Zemi a mění velká města v hromadu sutin s milióny lidských obětí.

Že bys radši horor nebo thriller? Holandský film Loft je o pěti nejlepších přátel, z nichž všichni jsou ženatí, kteří se rozhodnou společně obývat podkrovní byt. Sem si každý z nich za určitých podmínek může přivést milenku a nerušeně s ní trávit čas. Všechno se zdá být perfektní, až do jednoho rána, když se v podkroví najde tělo zavražděné neznámé mladé ženy…

Jsi příznivec komedií s Adamem Sandlerem? Pokud ano, vezmi svoji holku a šup do kina na film Blended. Po katastrofální schůzce naslepo se rozvedení rodiče Lauren a Jim shodnou pouze na jediném: už nikdy se nechtějí potkat. Ale člověk míni…

Úsvit planety opic. Jo a je to tady, další pokračování legendárních filmů, které by sis neměl nechat ujít. Oficiální text distributora: Vznikající a sílící národ geneticky vyvinutých lidoopů v čele s Caesarem je ohrožován skupinou lidí, kteří před deseti lety přežili epidemii smrtelného viru… Bude nakonec happy end?

Máš rád moderní historické akční filmy? Tak přesně takový je nový Herkules. V kinech od 24. července a určitě nebude nouze o bezvadné filmové efekty. Holky nechte radši doma.

Lucy – akčňák jak má být. Scarlett Johansson se ujme role mladé ženy, která je nucena stát se pašeračkou drog. Když narkotika uložená v jejím těle prasknou, dodají jí schopnost boje, telekineze a totální kontroly nad city a bolestí. Má to však háček. Lucy sice nečeká smrt předávkováním, ale nové schopnosti jsou tikající bombou. Dívka musí najít profesora (Morgan Freeman) dlouhá léta studujícího evoluci a chemické látky v mozku v naději, že jí pomůže.

Barney, Christmas a zbytek týmu budou ve třetím díle stát tváří v tvář Conradovi Stonebanksovi, který před lety s Barneym Expendables zakládal. Které slavné tváře doplní pokračování Expendables: Postradatelní 3?

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>