David Beckham a Adidas. Legendární kopačky zpět v prodeji!

Euro 2000 a David Beckham vybíhá na fotbalové hřiště. Na nohou má nazuty legendární kopačky. Kopačky s ohebným jazykem, který důmyslně kryje šněrování. Kopačky v kontrastním designu z červené, modré a bílé. Kopačky, které pomohly psát fotbalovou historii a ovládly svět. Ano, řeč je o ikonických kopačkách Adidas Predator Precision.

Kopačky Predator Precision jsou zpět

Predator Precision, legendární kopačky Adidas, které nosil nejen Beckham, ale také Zidane nebo Gerrard. Vůbec poprvé se na trhu objevily v roce v roce 1994. Kopačky Predator Precision jsou jedinečné zpracováním, vlastnostmi i nadčasovým designem. A kdo je někdy nazul, už nechtěl jiné.

A společnost Adidas se rozhodla tyto slavné kopačky znovu uvést na trh. A i nyní vsází na tvář slavného fotbalisty Davida Beckhama. Do prodeje se limitovaná edice těchto kopaček dostala již 8. září a stojí 299 liber, v přepočtu 8 500 Kč. K dostání jsou tyto krásky online a ve vybraných obchodech. Ovšem pořídit si můžete nejen kopačky, ale také sálovky nebo streetové boty.

Predator Precision

17 let testování a nových technologií

Samotný design kopaček zůstal v podstatě stejný. Boty jsou vyrobeny v červeno-bílo-modré kombinaci s pro ně typickým ohrnovacím jazykem, kryjícím šněrování. Ovšem po materiálové stránce jsou boty úplně někde jinde.

Kopačky dostaly do vínku konstrukci SPRINTFRAME a odolnější špunty pro maximální lehkost, stabilitu a optimální funkčnost. Vrchní část boty i její podšívka jsou vyrobeny z klokaní kůže. Tvar boty se lépe přizpůsobí noze.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>