Je do mě zamilovaná?

Našel jsi holku, na které ti záleží, ale nevíš, jestli to má stejně? Jak to poznáš? Poradíme 5 znamení, podle kterých budeš mít hned jasno. 

zamilovaniDoteky a vlasy 

Hrátky s vlasy jsou jasným znamením, že je holce příjemně a že se jí líbíš. Takže pokud něco vyprávíš a holka tě sleduje a přitom si omotává vlasy okolo prstu, je to dobré znamení. Vnímej taky případné doteky, ze začátku budou spíše letmé. Spíše to budou takové přelety přes ruce nebo třeba stehna. Později se budou doteky zintenzivňovat a pak už je to jasná věc.

Smsky

I když my na to nejsme, holky svůj telefon zbožňujou a když se jim někdo líbí, mají ho v pohotovosti neustále. Proto vnímej, jak často ti píše. Pokud ti píše několikrát denně a sama od sebe, je to super, záleží jí na tobě.

Podpora

Jen málokterou holku zajímají chlapské sporty. Pokud jsi vášnivý sportsman a chodíš na tréninky a zápasy a ona tě doprovází, i když není žádná velká fanynka, vyhrál jsi!

Vše ví 

Přijde ti, že všechno, co o sobě řekneš, si pamatuje? Že pozná, když ti není nejlíp? Že ví, jakou hudbu posloucháš a jaké jídlo nemusíš? Tak to přijmi gratulace, protože ta holka je do tebe blázen.

Nákupy

Zmínil jsi někdy třeba jen tak mezi řečí, že se ti líbí určité oblečení a ona ho na příštím rande měla? Pak si toho važ, ta holka totiž chce, aby se ti ještě více líbila. Důvod je zřejmý, je zamilovaná.

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>