Zaostřeno na pánské plavky

Už se těšíte na léto, kdy si konečně budete moci lehnout k vodě a užívat si slunečních paprsků? Aby ne, vždyť léto je v tomto ohledu tím nejlepším ročním obdobím. Přesto je zapotřebí se na něj dokonale připravit. Ne, aktuálně nemáme na mysli nákup slunečních brýlí a krémů. Podívejte se do svého šatníku, jestli vám náhodou nechybí plavky. Pokud ano, je zapotřebí začít co možná nejrychleji jednat a situaci briskně napravit. Jak na to? Vcelku jednoduše. Prostě si vyberte nějaký nový slušivý model. My vám poradíme, co všechno brát v potaz. 

Volba dle typu plavek plavky

Podle čeho se u mužů rozlišují typy plavek? Jednoznačně podle charakteru střihu a také dle délky samotných nohavic. Co se týká střihu, pak se nejčastěji setkáváme s plavkami klasickými slipovými, nebo variacemi s nohavičkami. Ty taktéž typově členíme na další modely, a to provedení trunks s minimalistickými nohavičkami, aquashort s kratšími nohavičkami a jammer. Posledně jmenované plavky mají nohavice až ke kolenům. Pro závodní plavání se volí většinou plavky delšího charakteru. Pokud se koupete jenom rekreačně, pak není problém volit i moderní pánské plavky s kratšími nohavicemi či bez nich. Za zmínku stojí mimo jiné i standardní plavací šortky typické delšími nepřilnavými nohavicemi. 

Prostě musí sedět!

Ať už si pořídíte jakékoli plavky, měly by dokonale padnout právě na vaši postavu. Plavky typu jammer musí být dokonale upnuté. Délku nohaviček zjistíte už při samotném nákupu. Třeba takové závodnické plavky na sebe soukají závodníci klidně i několik minut. Musí být totiž maximálně přiléhavé. V opačném případě pak kladou vyšší odpor, což by samozřejmě vedlo k mnohem horším časům a výsledkům. U plavacích šortek je to jedno, tady dbejte hlavně na míru v pase a na volbu správných barev. Na budchlap.cz si vyberete plavky přesně podle svých představ. 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>