Jak se změnily ceny povinného ručení v roce 2014?

Chcete si pořídit auto, ale odrazují vás poplatky s tím spojené? Jistě platba za povinné ručení se rok od roku zvyšuje a ani letošní rok není výjimkou. Díky legislativním změnám a novému občanskému zákoníku bylo povinné ručení navýšeno.

Důvodem zdražení povinného ručení  je především to, že pojišťovny musí přispívat třemi procenty vybraného pojistného do Fondu zábrany škod. Tento vklad bude rozdělován mezi hasiče, záchranáře a další subjekty, kteří se podílejí na projektech zvyšujících bezpečnost na silnicích.

Očekává se, cena za povinné ručení 2014 v průběhu roku vyroste až o 15 % oproti roku předešlému. Stačí ale, když si pojištění zřídíte přes největší online srovnávač pojištění v ČR, a můžete tak ušetřit i pár tisíc. Na ePojisteni.cz totiž i přes plošné zdražení povinného ručení nabízejí pojištění vozidel za nejnižší možné ceny.

Podívejte se na aktuální ceník povinného ručení a porovnejte sami. Ceny u nich momentálně začínají pro nejnižší kubatury už od 1 100 Kč za rok. Čím to, že se mohou dostat na tak dobrou cenu? Je to díky tomu, že mají u pojišťoven vyjednané zvýhodněné sazby, a tak mohou svým zákazníkům zařídit povinné ručení za absolutně nejvýhodnějších podmínek na trhu, samozřejmě výhodněji než u samotných pojišťoven.

Jak to celé funguje? Docela jednoduše. Zajdete na www.epojisteni.cz vyplníte v online formuláři všechny položky podle vašich kritérií a za malou chvíli získáte seřazené odpovídající nabídky pojišťoven. Pak už je jen na vás, zda pojištění uzavřete sami online, nebo využijete služeb makléře, kteří zodpoví všechny případné dotazy a pomohou i s uzavřením povinného ručení, tak abyste ještě ten den měli zaslánu zelenou kartu i smlouvu s pojišťovnou a mohli bez problémů vyrazit na silnice otestovat váš nový vůz. Upřednostňujete-li spíše osobní kontakt, ani v tom nebude problém, všechno můžete zařídit na kterékoli ze tří poboček.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>