Jak se stát v posteli panem božským?

V dnešních několika radách se vydáme na cestu do hlubin ženských kalhotek teda spíše do hlubin ženské duše. Proč? Protože pro nás chlapy je sice sex prostě sex, ale pro holky je to spíše taková věda. Aby si ho opravdu užily a aby o tobě mluvily jako o panu Božském, je třeba respektovat nejen její tělo ale i osobnost. Říkáš si: cože???

Zjednodušeně řečeno: Přečti si těchto pár rad, mysli na ně i v posteli a máš vyhráno… :-)

Dopřej jí pocit bezpečí

Ženy jsou strašně složité, a to nejen pro nás chlapy, ale i pro ně samotné. Takže se dost dobře může stát, že ona chce mít sex, ale její tělo ne. S tím ale můžeš něco dělat… Podej ji ruku, pohlaď ji, nebo jí dej ruku na rameno, to ji uklidní a dodáš ji pocit jistoty. Tím pádem se uklidní i její tělo a začne taky souhlasit.

Co myslí, když říká? 

Holky občas neumí moc vyjádřit, co přesně chtějí. Takže dávej pozor. Když ti řekne uprostřed předehry nebo sexu, že máš zpomalit, nemyslí tím, že máš zasouvat pomaleji. Ale změnit přístup. Takže ho zase vysuň a začni se jí věnovat jinak.

Objevuj nové zóny

I když už jsi ji dokázal uspokojit určitým způsobem a přijde ti nejjednodušší jej pokaždé zopakovat, nene! Zkoušej více způsobů, třeba objevíš další ještě mnohem zajímavější a dráždivější než ten před tím. Dalo by se říct, že by sis měl zahrát na hodináře. Ženy mají nejen v genitální oblasti mraky erotogenních zón, tak je koukej všechny objevit.

Oceň ji

Stejně jako my chlapi máme rádi, když naše činy ženské pochválí. Ony zase mají rády, když jim říkáme, jak jsou krásné. Takže, i když bude mít na sobě tu nejkrásnější krajkovou podprsenku, jakou jsi viděl, řekni jí, že má nádherné prsa. Prostě nechval to, co má na sobě, ale to jaká je pod tím.

Nejen předehra je důležitá

V každém romantickém filmu se to řeší a snad každý chlap to ze své podstaty ignoruje. Dohra. Dohra je pro ženy snad ještě důležitější než předehra. Takže rozhodně se k ní hned poté neotáčej zády a neusínej, nebo nezapínej počítač. Místo toho se jí zeptej jak se cítí, jak se jí to líbilo, jak je hezká nebo se k ní přitul. Bez toho totiž pan Božský nikdy nebudeš.

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>