5 výhod, proč na intru nebo koleji nebydlet sám

Měl jsi vždycky pokoj sám pro sebe, a najedou ti chtějí na intru nebo na koleji někoho přistěhovat? Máš obavy, jak spolubydlení zvládneš? Buď v klidu, bydlení s parťákem je totiž v klidu. Mrkni se na pět výhod, které s sebou soužití nese.

Zábava zaručena

Nebudeš se nudit. Mít parťáka totiž zaručí, že budeš mít neustále o čem mluvit, s kým pařit hry, s kým chodit pařit a lovit buchty, s kým koukat na filmy a na koho si případně vyřvat zlost.

Uklidí

Na intru i na kolejích se musí podobně jako doma uklízet. Ale, čím více vás v pokoji bude, tím méněkrát na tebe přijde řada. Pokud ti uklízení moc nevadí, můžeš si z toho udělat výhodný byznys. Za každý úklid dvě pivka? Nebo pizza? Nebo rovnou stovečka? No, je to na tobě.

Podělí se o zásoby

Určitě i tobě k odjezdu z domova maminka nabalí spoustu jídla. Jj, dělají to všechny maminky, takže i ta od tvého parťáka, takže další zdroj jídla a pochutin zdarma.

Pomůže se školou nebo v domácnosti

Když bude mít nadání, bude se hodit. Co když sem tam napíše nějakou tu prácičku za tebe? Nebo bude alespoň obstarávat „domácí teplo“, takže opraví comp, nastaví wifi, stáhne bleskurychle film a vymění prasklou žárovku. To se hodí, ne?

Poradí

Rozhodne to za tebe. Taky máš věčná dilemata? Na co se teď podívat? Uvařit si guášovku nebo bramboračku z pytlíku? Kterou pozvat na rande? Jít na brigádu nebo do školy? určitě ti bude umět vždycky pomoct.

  • A co ty, bydlel bys raději s někým nebo sám?

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>