Jak sbalit holku přes facebook

V dnešní době, kdy stále sílí, obliba sociálních sítí si mnozí začínají uvědomovat, že holky už netráví tolik času venku, ale naopak mnohdy celé dny sedí samy u počítače nebo chytrého telefonu a prokrastinují chatováním si s přáteli a sjížděním nekonečného množství nových příspěvků. Právě sociální sítě jsou proto jediným způsobem, jak dát těmto holkám o sobě vědět. Povíme si tedy, jak mít alespoň nějaké šance, abychom mohli jednu z těchto holek sbalit.

První a asi také nejdůležitější krok je profilová fotka. Právě tato fotka je tou první věcí, co dívka uvidí a podle níž si hned udělá jasný obrázek. Pokud nechcete hned na začátku ztratit veškerou šanci, je vhodné dát si záležet při výběru fotky. Fotka musí zaujmout, musí z ní být dobře vidět, jací jste. Je proto zřejmé, že než dělat fotku s kamarády u piva, je mnohem lepší třeba udělat fotku, jak běháte, nebo jste v posilovně. V dnešní době tyto holky čekají na svého “prince”, tedy vypracovaného a úžasného muže, který je ohromí svým neskonale vypracovaným tělem. Pokud jej nemáte, je vhodné mít alespoň v pozadí činku, aby bylo vidět, že na nich alespoň pracujete.

holka v posteli s macbook pro

Máme-li vybranou vhodnou fotku, je důležité rozmyslet se, jaké máme zájmy, co rádi děláme, posloucháme, kdo je náš idol. Při seznamování se nevyhneme otázkám typu “Co rád posloucháš? Jaké máš koníčky? Ty chodíš do posilovny?. Je tedy vhodné eliminovat případné nedostatky a hned ze začátku si rozmyslet, co rádi děláme, abychom tím mohli naši “oběť” co nejlépe okouzlit.
Než se zaměřovat na prosté komentování fotek a příspěvků, což v dnešní době dělá každý druhý, je lepší této dívce raději napsat, nebo ji šťouchnout. Většina z nás pořádně neví, k čemu funkce šťouchnutí je a pravděpodobně to nebude vědět ani slečna. Proč toho tedy nevyužít a nezahrát si šťouchanou?
Dalším, poměrně vhodným krokem je hledat holky, co nebydlí příliš daleko od vás. Pokud se vám bude dařit, jistě budete chtít poznat vaši vysněnou osobně. Jezdit kvůli tomu přes celou republiku je proto velmi nevhodné a kontraproduktivní. Zaměřme se proto tedy na holky v našem okolí, kde víme, že jsme schopni bez problémů kdykoli dojet.
Na konec je vhodné si říci, že nejlepším postupem je snažit se o dívce dozvědět co nejvíce. Neměli bychom však být příliš otravní a stalkovat každý její krok. Buďte trpěliví. Jedině tak můžete dosáhnout kladných výsledků v podobě získané dívky, které s vámi třeba i jednou půjde ven.

Autor: Michal Hromek
Foto: picjumbo.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>