POZOR NA POPRVÉ!

Panictví je poměrně neblahý stav, kterého se zbavíte snadno a bez následků. Je kardinální nesmysl zbavovat se panictví se svojí životní láskou – nejlepší je příjemná lehce promiskuitní vzrušující starší kamarádka, která ví, jak na to.

Rozhodně noste za každých okolností při sobě kondom (jednou se jednomu kamarádovi vyplatil i v plavkách, když plaval na druhý břeh…), jedině tak budete mít možnost chytit se vhodné příležitosti.

Velmi vhodné je být lehce opilý, jedno dvě piva nebo sklenka vína nebo jeden panák, pomůže to odhodit některé zbytečné rozpaky, a získáte tak lehce pocit přirozenosti. Rozhodně to ale nepřežeňte, nic byste si třeba nepamatovali, a to by byla škoda.

Pro účely erekce je velmi žádoucí napoprvé zvolit prostředí, které je pokud možno nestresující – tj. nemusíte se pořád ohlížet přes rameno, jestli někdo nejde a nemusíte začít rychle utíkat. V klidu si vše lépe vychutnáte.

Určitě si nacvičte nasazování kondomu, měli byste být schopni nasadit ho do pěti vteřin, jednou rukou a potmě. Není nic horšího, než neschopnost a nezkušenost v této činnosti.

Rozhodně se také nesnažte být příliš charakterní a usilovat hned napoprvé o to, aby žena měla také orgasmus. Zbytečně byste se rozptylovali, na ženské orgasmy bude dost času později.

No a nakonec – rozhodně netrpte žádnými výčitkami svědomí, to je buržoazní přežitek z 19. století. Hodně zdaru!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>