Jak na holky zapůsobit?

Holky jsou někdy pěkně náročné a udělat jim radost nebo je sbalit dá pěkně zabrat. Zatímco někdy stačí, když jim dáme kytku nebo je pozveme do kina, když zrovna nemají své dny nebo jsou náročnějšího charakteru, s takovými malichernostmi neuspějeme. Obzvláště, když ji chceme dostat, však víte kam.

Čím na holky zapůsobit? A co když chceme sbalit holku takzvaně z jiné ligy?

Holky se rády líčí, oblékají a rády se zdobí. Zatímco my si vystačíme s jedním prstýnkem, každá holka má hned několik kousků šperků, od prstýnků, náušnic, náramků po hodinky. A tak když se nad tím zamyslíme, je vlastně jednoduché čím jim udělat radost a co jim koupit. Když jim darujeme šperk, rozhodně nic nezkazíme, naopak!

„Pokud dívku příliš neznáte, je vhodné koupit šperky neutrálního vzhledu, tedy ne příliš zdobené, zkrátka ty, které se hodí prakticky ke všemu. Mladá děvčata upřednostňují oproti žlutému zlatu spíše šperky z bílého zlata či stříbra. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si jeden z decentních šperků,“ říká Peter Šeba, provozovatel eshopu trendysperky.sk.

Máte v merku náročnější holku, nebo u svoji holky potřebujete vyžehlit nějaký průšvih? Pak stříbrný prstýnek nebo náramek asi stačit nebude. Co už ale stojí za zmínku, jsou hodinky. Holky to nemají jako my, že si je vybíráme často i několik let a když už se pro nějaké rozhodneme, musí stát za to. Často jich mají hned několik, aby je mohly střídat podle nálady a oblečení. Dárek v podobě hodinek potěší hlavně dámy náročnější, u kterých si tak pěkně šplhnete.

A jak zaujmout a sbalit cizinku?

To je více méně jednoduché. Obvykle jen stačí pozvat ji do tradiční české hospody, doporučit dobré jídlo a provést večerním městem. Aby k tomu ale vůbec došlo, je dobré umět alespoň jeden světový jazyk. Pokud jste s jazykama na štíru, je na čase s tím něco udělat. Jazyková škola Praha vás naučí nejen anglicky ale třeba i španělsky. Jdete do toho?

 

foto: freedigitalphotos.net

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>