Být panic není na nic

Jsi pořád ještě panic, zatímco tví kámoši prolomili už dávno? Nevíš, jestli máš být rád nebo to hrotit a sbalit první holku, kterou uvidíš?

I když se o sexu mluví pořád a všude, neznamená to, že jsi k ničemu, když si ho ještě neměl. Tady jsou jasná pozitiva, proč to neřešit a nechat to být. Být panic není na nic…

  • Holky jsou drahý špás. Jasně, nemusíme za ně platit a zvát je na zmrzku, drink, do kina nebo na večeři, všechno si můžou platit samy. Ale ruku na srdce nepřipadal by sis pak blbě? Když žádnou holku nelovíš, nebudeš za ně utrácet a můžeš si šetřit na důležitější věci. Nevíc taky ušetříš za kondomy, antikoncepci a jiný špás. Kdo nesexuje, má prachy.
  • Nemusíš řešit dilema, jestli se potkáte u ní nebo tebe. Nemusíš uklízet, protože si tam žádnou nepozveš a nemusíš povlíkat prostěradla. Taky nemusíš řešit, co ji ráno připravíš k snídani, nebo o čem po sexu mluvit. Věř tomu, že tohle ti může kdejaký chlap závidět.
  • Nemusíš mít nervy z toho, že ti praskl kondom. Nemusíš pak běhat v noci po lékárnách a nemocnicích, vyplňovat papíry a snášet divné pohledy důležitých sestřiček a shánět Postinor. Taky tě nečekají žádné potraty a nedejbože alimenty.
  • Podobné jako nervy z prasklého kondomu, jsou ty z podezření na pohlavní nemoc. Nikdy nevíš, s kým ta či ona spala před tebou. Nemusíš pak běhat po vyšetřeních, obtelefonovávat všechny milenky a připadat si jako blb a čuně.
  • Holky jsou fajn a sex taky, nebudeme si nic nalhávat, občas je ale prima, být sám moct si dělat, cokoli si zamaneš. Nemusíš nikomu vysvětlovat, proč se večer neuvidíte a přesvědčovat ji o tom, že ji máš pořád ještě rád.
  • Předejdeš trapasům v rodině. Maminka může být klidná, že ji tě žádná nebere. Ty nemusíš mít strach ze seznamování. Nebudeš taky řešit žádné trable s tchýní.

Prostě paráda, ne?

Jarda
foto: freedigitalphotos.net

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>