Jak ji nalákat na návštěvu

Chodíš už se svojí holkou nějakou dobu, a říkáš si, že by možná nebylo marné dát si schůzku pro změnu u tebe v pokoji? Otázka je, co si o tom, pomyslí tvoje polovička. Protože holky mají rády romantiku, obvykle je třeba vymyslet ještě nějakou záminku, pod kterou ji můžeš nenápadně, ač průhledně, do svého království nalákat.

Samozřejmě pokud je tvá holka poněkud odvázanější, směle jí můžeš zkusit pozvat za zajímavými erotickými zážitky, jen je otázka, zda nakonec pak i skutečně dorazí. Ono totiž není nad spontánní akci. Velké plány připravené dopředu někdy trochu zahýbou s emocemi i vášní.

Takže je lepší hezky polehoučku, i když je většinou jasné, o co oběma jde. Naši předkové zvali holky na svou sbírku motýlů, což v dnešní době nelze dvakrát doporučit, i kdyby si byl natolik akční, že by ses vydal nějakou obstarat, tvá holka by ti taky mohla vynadat do necitů, a nutno dodat, že jako milostná kulisa by se pozůstatky motýlů také dvakrát nehodily.

O pár let dozadu se naopak holky zvaly na sbírku cdéček, což dnes už také trochu ztrácí na významu, když jde hudba pohodlně uložit na minidisk a ten brát s sebou kamkoliv. Sbírka cdéček se tak stává také pomalu retro. I když retro je poslední dobou v módě, takže pokud máš aspoň trochu žádoucí sbírku, můžeš to zkusit přes CD.

A jakou originální sbírku můžeš třeba ještě zvolit? Co třeba kaktusy? Taková početnější sbírka kaktusů, a nejlépe těch romanticky kvetoucích právě v letních dnech, ti udělá dvojitou službu. Jednak na ně můžeš nalákat svou holku a jednak vám případně poskytnou ideální letní atmosféru slunného tropického Mexika, i kdyby zrovna pršelo.

 

zap

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>