Jak dostat holku zpátky?

Rozešel jsi s holkou, ale došlo ti, že to byla chyba? Chceš ji zpátky, ale nevíš jak na to? Čti dál, poradíme ti.

Dej tomu čas

Základ zní, než se pustíš do nějaké akce, nech si nějakou chvilku na rozmyšlenou. Rozhodně ji hned nevolej, nečekej na ni před domem a ani na ni nijak jinak nenaléhej.

Jdi do sebe

Porozchodové období hodně kluků řeší alkoholem. Proč ne, ale pamatuj, že na dně lahve tě žádné rozhřešení nečeká. Nepodléhej depce. Raději běž někam s kámoši, vytáhni kolo nebo zajdi do fitka. Má to hned několik plusů. Nejen, že si vyčistíš hlavu a třeba přijdeš na něco nového, navíc pamatuj, že není nic víc sexy než vysportovaný chlap, který ví, co chce.

Během přemýšlení se zamysli nad tím, proč k rozchodu došlo. Co se pokazilo? Pokud ji chceš získat zpátky, musíš pochopit, proč jste se vlastně rozešli?

Pozvi ji ven

Pokud na to přijdeš a jsi ochoten hodit za hlavu její špatné stránky a jsi připraven udělat určitě změny, ozvi se ji. Zapomeň na hlášky typu: „Vezmi mě zpátky.“ nebo „Musím s tebou mluvit.“

Zkus zapůsobit, třeba humorem. Když to vyjde a vy se sejdete, zachovej chladnou hlavu. Ber to tak, že se scházíš s kamarádkou a ne s tvojí holkou. Květinu a jiné pozornosti raději nech doma – nechceš působit zoufale, ne?

Spíše se zaměř, aby vaše schůzka byla vtipná, pohodová, netlač zbytečně na pilu.

S pravdou ven

Pokud schůzka vyšla a pořád jsi do ni blázen. Zkus s ní udržet kontakt, pište si, nebo čas od času spolu někam zajděte. Pokud uvidíš, že se to vyvíjí slušně, měl bys jí svěřit, co k ní pořád cítíš a co ses od rozchodu naučil.

Řekni jí, že už chápeš, proč jste se rozešli a pracuješ na nápravě, aby k podobným nedorozuměním nedocházelo…

Pokud souhlasila s návratem, nyní je třeba skutečně začít pracovat na vašem vztahu. Ze začátku to bude chtít hodně trpělivosti a taky vzájemné komunikace. Připrav se na to, že to bude běh na dlouhou trať.

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>