Jak se v posteli nestydět?

Od malička jsi stydlivý, ale zatímco v dětství to nevadilo, teď už to je – především s pěknou holkou v posteli – na škodu? Dá se s tím vůbec něco dělat, nebo budeš muset stydlínem zůstat? Není to lehké, ale bojovat se s tím dá.

Nepřemýšlej nad ní

Ať už je holka v tvé posteli sebekrásnější, nemysli na to, že vedle ní vypadáš jako trapné ucho. Ženské tělo je prostě krásné a oproti němu to naše chlupaté s plápolajícím penisem mezi nohama bude vždy vypadat otřesně, tak se s tím smiř a přestaň se srovnávat a podceňovat. Příroda to tak prostě zařídila a hotovo.

Zhasni

Pokud jsi fakt hodně stydlivý a děsí tě představa, že tě při sexu holka uvidí, tak prostě a jednoduše zhasni. Zhasínání je většinou doménou holek, ale pokud ti to má pomoct s odstraněním studu, ujmi se toho ty. Abyste to nedělali v úplné tmě, rozsviť pár svíček, to jednak navnadí atmosféru a jednak se tak budeš moct jejím tělem kochat alespoň v šeru.

Buď sebevědomý

I když jsi ještě moc holek neměl, buď si sám sebou jistý. Každá holka potřebuje vědět, že jsi ji oporou a že se na tebe může spolehnout. Buď sebejistý, sebevědomý, holky to vycítí a náležitě ocení. Ale pozor, přehnaně velká snaha o sebevědomí může holku odradit, navíc hrozí, že tě prokoukne. Buď sám sebou, jen prostě svému ostychu tolik nepropadej.

Lichoť jí 

Pokud o tvojí stydlivosti dotyčná neví (není se moc čím chlubit), tak si dávej pozor, aby si to nevyložila jinak, jak už tomu u holek bývá. Proto ji říkej, jak je krásná, jak ji chceš, jak z ní jsi vzrušený apod. Kdo ví, třeba tě to taky rozproudí a na stud zapomeneš.

Napijte se

Nejlepším zabijákem studu je alkohol, u kterého ale platí všeho s mírou! Rozhodně se nesmíš opít. Bohatě bude stačit, když si dáš panáka na kuráž nebo si s ní vypiješ dvojku vína. To vás oba dostane přesně tam, kam potřebujete a ostych počká do rána.

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>