5 tipů pro oddálení ejakulace

Znáš to, přivedeš si domů přítelkyni, dáte si dobré jídlo, mrknete na film a pak jdete na věc. Jenže… zatímco příprava a průběh romantického večera zabere nějakou tu hodinu. Samotný akt trvá jen několik málo minut, v horším případě dokonce vteřin.

Když se to stane jednou, budiž… to to můžeš uhrát na to, že se ti tvůj protějšek líbí tak moc, až to nejde vydržet. Ale co když se to stává pravidelně? Nezoufej. Existuje mnoho způsobů, které ti pomohou, stačí číst dál.

S čistou hlavou

Je důležité jít do toho s čistou hlavou. Nesmíš být ve stresu a myslet na to, aby ses náhodou neudělal dříve než tvoje holka. V některých případech k vyvrcholení stačí pouze myšlenka. Měj tedy při sexu čistou hlavu a užívej si. Pokud bys byl ve stresu, může dojít k tomu, že se penis vůbec neztopoří. V takovém případě sice k předčasné ejakulaci nedojde, ale tímto způsobem bys toho docílit asi nechtěl.

Udělej si to sám

Před tím, než k tomu dojde, si odskoč někam do soukromí a masturbuj. Pokud je to u tebe opravdu taková rychlovka, nebude tvé polovičce nic nápadné. Je tak mnohem větší pravděpodobnost, že budeš výkonnější a vydržíš déle. Nehledě na to, že se ti tím penis prokrví, zhmotní se a bude vypadat větší.

Procvičuj se

Protože je penis sval, lze s ním pracovat a procvičovat ho. Některé cviky můžeš dělat dokonce kdekoli a kdykoli. Cviky se jmenují po svém objeviteli Kegelovi a pomohou ti zpevnit svaly pánevního dna. Ty tak budeš schopen je při sexu více ovládat.

Podstatou cvičení je zatnout svaly pánevního dna na několik sekund, poté je povolit a opakovat několikrát po sobě. Pokud nevíš přesně, co jsou to svaly pánevního dna, existuje na to malá pomůcka. Zkus uprostřed močení zadržet proud. Svaly, které přitom zatínáš, jsou ty, které při tomto cvičení pracují.

Použij pomůcky

Pokud se ti nechce cvičit, navštiv sexshop a ptej se po znecitlivujících krémech. Pokud ti to přijde moc drastické, možná ti bude stačit použití kondomů. I ty penis trochu znecitlivují a omezují ho. Další možností jsou stahovací kroužky, které taky pomáhají s prodloužením výdrže.

Změna rytmu a polohy

Někdy k tomu, abys vydržel déle, stačí pouhé maličkosti. Třeba změna polohy. Nejvíce pod kontrolou se budeš mít, když na tobě bude tvá partnerka sedět – tzv. na koníčka. V této poloze se nemusíš o nic starat a můžeš se tak na sebe plně soustředit. Pokud to vypadá, že už nevydržíš tak partnerku naveď, ať změní rytmus a přejde z pohybů sem a tak třeba do rytmu samby.

Více info o předčasné ejakulaci najdeš zde. V žádném případě nezoufej, jak vidíš, existuje mnoho tipů a triků, jak tomu předejít.

 

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Petr napsal:

    Existuje spousta metod, jak předčasnou ejakulaci kontrolovat. Za sebe doporučuju Climax Control.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>