Smajlíci, které mohou oživit tvou výbavu

Pokud tě baví psát sms, nebo občas oživit mail či vzkaz nějakým tím závanem pocitů či názorným nastíněním některých svých přípisků, pak je každá inspirace dobrá, takže níže přinášíme některé návrhy, toulající se mezi uživateli po internetu, které by ti možná mohly oživit repertoár.

Jestli třeba nepatříš právě k optimistům a šmoula Mrzout, jako by ti z oka vypadl, tak pouze se smajlíkem :( značícím negativismus či nesouhlas určitě dlouho nevystačíš. Hodit se bude třeba i naštvání >:(  – tenhle smajlík je však někdy vykládán i jako zakletý princ, tak pozor na to, pouštění páry typu ,,grrr“ :G , můžeš taky poslat atomový hřib @= , nebo vypustit čínskou mafii (-.(-.(-.-).-).-)

Pokud naopak budeš naladěn na přátelskou strunu, můžeš nahodit kočičí úsměv :3 ,medvědí přítulnost  ᶘ ᵒᴥᵒᶅ , vyslat polibek :-* , navodit tajemnou atmosféru, kdy nesmíš už říct ani slovo  :-X , můžeš se hodit do klidu  x-) , nebo naopak méně (_!_)

Populární jsou i různé karikatury, třeba Paroubek :-°( , nebo tradičně Simpsonové, třeba Marge Simpsonová @@@:-) , nebo Homer Simpson (_:-(|) . No a mladším sourozencům můžeš například pro lepší náladu poslat třeba žirafu g—c:k , ale bacha, jestli padne mobil do nepovolaných rukou ve škole, možná vás budou podezírat, že si posíláte smluvené kódy.

Také se hodí obrazové smajlíky ohodnocujícího typu (.)(.) (malá prsa), ( . Y . ) (velká prsa), a pokud tuhle sms náhodou pošleš své holce místo kámošovi, můžeš se vždy vymluvit, že ti jen zlobila klávesnice  – takže co, že to tam vlastně vidí? 😀

zap

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>