Vzhůru na Matějskou!

Tak asi ti neuniklo, že před pár dny začala Matějská, která patří k prvním poutím v celé Evropě, které zahajují sezonu ještě v zimním období. Zapotřebí tedy vedle nadité peněženky (protože ceny vstupenek nejsou právě symbolické), bude i teplý out-fit, a možná plán atrakcí, těch se totiž v Holešovicích sešlo něco málo přes stovku.  A co na Matějské nevynechat?

Většina se asi těší především na adrenalin, který bude dostupný na mnoho způsobů. Budeme se točit hlavou dolů, někdy téměř lítat, pak se přetřásat na všechny světové (i meziplanetární) strany, a jako bonus se třeba podle chuti necháme katapultovat nebo rovnou vyzkoušíme styl kamikadze.

Pořadatelé navíc slibují novinky mezi adrenalinem, které mají být ještě drsnější než loni. Dokonce i nostalgické strašidelné hrady dostanou akčnější ráz, v některých případech je zpestří třeba ostrá horská dráha.

Pokud na pouti nechceme jen testovat naši odolnost při průletu všemi směry, rozhlédnout bychom se mohli i po atrakcích vhodných pro balící taktiky. K těm patří oblíbené výkladní skříně suvenýrů, které musíme sestřílet ze špejlí nebo třeba zatáhnout za ten správný provázek. A holky většinou dárky vydobyté z poutě prostě zbožňují.

Srandu při seznamování si užijeme i na autodromu, kde se můžeme prodrcat, až kam právě potřebujeme. Pro pokročilejší účely jsou vhodné i různé atrakce pro dva, kde oceníme, že máme svůj doprovod jen pro sebe, třeba takové ruské kolo může být neocenitelné, zvlášť pokud se čistou náhodou zasekne, a my si budeme moci užít z výšky nejen Prahu, ale i ten doprovod :-)

 

zap

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>