Vyraz autem do Itálie

Přišli ti cool staré časy, kdy někteří borci vyráželi na prázdniny ve vlastním autě? Sice možná auto nepatřilo k nejnovějším, ale zase měl takový typ dovolené zajímavě dobrodružný náboj. Takovou dovolenou si ale klidně můžeš dopřát taky. V dnešní době už se sice nevyplatí vyrazit jen tak lidově řečeno na blind, nutné bude zajistit někde rezervaci, ale o adrenalin nepřijdeš určitě také.

Pokud máš rád dobrodružství, slunná dovolená v Itálii bude to pravé ořechové. A pokud máš rád skutečně vzrůšo, co si třeba zarezervovat pobyt rovnou ve filmy a skandály opředené Sicílii? Taková dovolená bude mít nepochybně netradiční kouzlo.

Vyrazit můžeš sám, anebo klidně s partou nebo ještě lépe s nějakým ženským doprovodem, to už záleží na tom, jakou máš o své dovolené představy.

Až vyřešíš destinaci, bude třeba stočit pozornost na automobil, při dnešních cenách benzínu, by bylo zapotřebí, aby sis ponechal minimálně pořádný balík v hotovosti či na kartě stranou jen na benzínovou výživu pro svého čtyřkolového brouka.

Za úvahu tak může stát, zda svůj vůz nepředělat radši na plyn. Takové auto na plyn má totiž svoje výhody. Někdy by ale samotné předělání vyšlo dráž než zakoupení vozu na plyn rovnou, proto se s takovou přestavbou raději obrať na odborníky,  aby se ti nestalo, že všechny našetřené peníze na dovču investuješ do auta.

A když už se chystáš se svým vozem do zahraničí, podcenit bys neměl ani kvalitní auto výbavu. Vedle zákonem stanovených požadavků by stálo za to dopřát svému vozu nejen moderní, ale i pohodlné prvky. Co třeba sáhnout po moderních loketních opěrkách? A cestu do Itálie si tak zpříjemnit? Některé levné tipy najdeš zde.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>