Nevíš, co komu dát k Vánocům? Problém vyřešen!

Ať chceš nebo nechceš Vánoce se blíží mílovými kroky. Už víš, co koupíš svým blízkým? Jestli se ti z toho pěkně točí mozkové závity a nevíš, kudy kam, čti dál.

Pro kámoše originálně a s vtipem

Máte s kámošem zvyk, že si pod stromeček dáváte nějakou tu maličkost? Pak to letos pojmi s vtipem a vybírej z vtipných dárků v eshopu lawli.sk.

V nabídce mají kromě triček s bezva potisky třeba zábavné kravaty. Dokonce si zde můžeš vybrat barevnou osušku a na tu si můžeš nechat natisknout vlastní nápis. Jestli to bude vaše oblíbená hláška, kámošovo jméno nebo název oblíbeného sportovního klubu je jen na tvém uvážení.

Sourozenci jsou problémoví?

Co dát bráchovi nebo k ségře? Jasně, že jim můžeš dát co peníze, ať si jdou koupit, co chtějí. Ale když se zamyslíš a dáš jim něco promyšlenějšího, na čem ukážeš, že je znáš, určitě to ocení více.

Super dárkem je taška přes rameno. Parádní tašky najdeš zde. Mají tu tašky pro všechny příležitosti. Stačí si jen uvědomit, kam tvůj sourozenec nejvíce chodí – do města? do školy? za sportem? Na výběr tu máš z různých materiálů, barev a stylů. Při výběru zohledni, jaký styl a barvy oblečení nejčastěji nosí. Nezapomeň, že tašky a batohy jsou vyjádřením životního stylu. Vzpomeň si na to při výběru a nemůžeš vybrat špatně.

Největší potíže s tátou? Ale kdepak

Pobyt v přírodě, koukání se na zelenou barvu a pozorování klidné vody je balzám na nervy. Pokud chceš udělat tátovi radost a dopřát mu klidný koníček a spoustu pobytu na čerstvém vzduchu, zamiř při hledání dárku na extracarp.sk a kup tátovi rybářský prut. Že nerybaří? Věř tomu, že když ho dostane, hned se přihlásí do rybářského „kroužku“ a začne dělat na tom, aby ho co nejdříve měl.

No a pokud tvůj táta už rybaří, tím líp. Nemusíš kupovat prut, protože ten už jistě má, ale můžeš koupit to, co mu do výbavy chybí.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>