Co takhle zajít do kina?

Prázdniny jsou za dveřmi. Najednou budeš mít spoustu času, dělat věci, na které přes rok není čas. Jen ruku na srdce, kolikrát za rok jsi byl v kině? Kejma.cz pro tebe připravil výběr filmů, které stojí a to vidět. Některé z nich budou vhodné i pro holky, kterým se jak známo člověk jen tak nezavděčí. Tak čti dál a naber inspiraci na červenec. :-)

Osamělý jezdec. Tento film je dílem čerstvého držitelele Oscara za Ranga, režisér Gore Verbinski. Díky tomuto filmu se na place opět sešla trojice tvůrců, která stála za úspěšným rozjezdem populární série Pirátů z Karibiku. Do ní patří kromě již zmíněného režiséra producent Jerry Bruckheimer a herec Johnny Depp. Film je akční dobrodružnou komedií z divokého západu, jejíž ústřední dvojici tvoří neohrožený jezdec na bílém koni hájící spravedlnost ve filmu hrají Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Tom Wilkinson či William Fichtner.

Na film můžeš vzít i buchtu, nalákej ji na Johnnyho Deppa a doprovod máš jistý.

Jako malí kluci.Tato francouzská komedie tě bude bavit. Až budeš mít prázdninový splín, vydej se na to do kina. Film je o chlápkovi, se právě zasnoubil. S vyhlídkou krásného rodinného života se setkává s otcem své nastávající a doufá, že mu dá své požehnání. Omyl! Budoucí tchán má pocit, že díky svému třicetiletému manželství přišel o kus mládí. Přemlouvá Thomase, aby si nebral jeho dceru Lolu, všeho nechal a začal si s ním užívat života. Oba se ponoří do svého nového divokého života jako malí kluci

Jestli na tenhle vzít tvou drahou, dobře zvaž, aby ses pak nedostal do víru otázek, kdyže už bude ta svatba. :-)

Jestli jsi fanda do scifi a film Po zániku země s Willem Smithem jsi už viděl, tak to musíš zajt na Bojuj nebo zemři. Film je o příšerách, které se vynořily z moře a pustily se do války s lidstvem, která si vyžádá milióny životů a lidstvo na roky zatíží. Motto filmu zní: Bojuj nebo zemři, a tak bude na co koukat.

Jestli nechceš poslouchat řeči o tom, jak jsi nevyzrálý a že kukáš na kraviny, tak nechej přítelkyni doma.

Pot a krev je americký akční film se super obsazením. Mark Wahlberg a Dwayne Johnson hrají dva kulturisty, kteří se omylem zapletou do vydírání a nakonec i vraždy. Detektiva, který je jim v patách, si zahraje Ed Harris.

Vzít na to svoji holku? A proč ne…

Na závěr jedna libůstka pro všechny, kdo mají rádi dánské pschologické thrillery, tentokrát od režiséra Lindtholma. Únos. Jako vždy zde hrají naprosto neznámí herci. Film je příběhem mužské posádky nákladní lodě, kterou  přepadnou somálští piráti v Indickém oceánu. Životy jednotlivých členů posádky se náhle ocitají v rukách Somálců a stávají se jen předmětem nelítostného vyjednávání pirátů s vládou, sídlící v Kodani. Podobně jako jeho debut R, i tento snímek se vyznačuje dokumentaristickou estetikou a klaustrofobně budovanou atmosférou strachu a zvyšujícího se napětí.

Pokud se tvoje holka nebojí a má ráda psychologické filmy, určitě ji vem s sebou

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>