Hodinky jako klenot tvé ruky

Stejně jako podle nosa poznáš kosa, podle hodinek se pozná pořádný chlap. Hodinky byly, jsou a budou módním doplňkem. Pokud nevěříš, udělej si průzkum u holek a žen ve tvém okolí a hned zjistíš, že hned po nehtech a botách sklouzne jejich pohled na ruku.

Hodinky jsou doplněk, který si na ruku oblékáš každý den. Pokud se tedy rozhodneš, že si nějaké pořídíš, dej si při výběru opravdu záležet.

Je jasné, že asi hned nebudeš mít na hodinky těch nejvyšších řad. Ty, které bývají vystavovány v naleštěných vitrínách nejznámějších světových bulvárů, jsou určeny těm s tak říkajíc “jinou zdravotní pojišťovnou”. Pro začátek projdi několik obyčejných hodinářství a porozhlídni se po různých typech. Vyzkoušej si je na ruku, ať víš, jaký typ se k tobě nejvíce hodí.

Aby si předešel modnímu faux pas, před nákupem dobře promysli, k jakému oblečení a k jakým příležitostem budeš hodinky nosit. Pokud jsi sportovní maniak a formální oblečení neoblečeš ani omylem, výběr se ti zúží na sportovní hodinky. Pokud se naopak rád stylizuješ do role elegána, bude se ti hodit spíše klasický model.

Zvážit také musíš, jaká barva pásku se k tobě hodí. Spíše černá? V tom případě se ti určitě budou líbit hodinky Traser Classic Chrono Bd Pro. Model Classic Chronograph Bd Pro má v sobě zabudované i stopky a tachymetr. Jelikož jsou designově chytře vymyšlené, hodí se jak k džínám a mikině, tak k černým kalhotám a ležérní košili se sáčkem.

Sport ti nic neříká a raději lovíš holky na jiné přednosti, než jsou namakané bicepsy? Pak se k tobě budou hodit celoocelové hodinky Wenger Alpine 70489, které padnou na každou pánskou ruku. Určitě na nich oceníš přehledný kontrastní ciferník a minerální sklíčko se safírovou úpravou. Zapínání ocelového tahu je řešeno důmyslnou sponou, díky které ti určitě nikdy nespadnou. Když si to se sportem rozmyslíš a vezmeš si je s sebou do terénu, žádný strach – tyto hodinky se jen tak nerozbijí.

S nákupem kvalitních hodinek zbytečně neotálej. Hodiny jsou sice všude okolo nás a každý je máme v mobilu, jenže… Až se tě krásná holka zeptá, kolik je hodin, podíváním se na ušmudlaný telefon ji určitě neohromíš. :-)

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>